Er zitten geen producten in uw winkelwagen. Misschien is het artikel dat u had gekozen uitverkocht.
Workshop | KAMADO 1.0 | 8 mei 17:30 - 21:30 uur | inclusief drankjes
-
Heb je net een kamado gekocht, of twijfel je nog? Dan is deze workshop perfect voor jou. Gedurende 4 uur leer je alles over bbq-en op een kamado. Na afloop heeft de kamado geen geheimen meer voor jou en heb je alle basistechnieken in de vingers.
Workshop - Kamado 1.0
Heb je net een kamado aangeschaft, of overweeg je het nog? Tijdens deze workshop leer je alle ins & outs over bbq-en op een Kamado. Na afloop van deze 4 uur durende workshop kent de kamado geen geheimen meer voor jou. Onze ervaren pitmaster vertelt je alles over de voor- en nadelen van een kamado, het gebruik, onderhoud en de belangrijkste technieken komen aan bod.
Tijdens de workshop bereid je heerlijke gerechten waarbij de belangrijkste technieken gebruikt worden.
De gerechten wisselen tijdens de workshops, maar alles komt aan bod. Vlees, groente, vis, dessert. We werken uitsluitend met verse producten van de beste kwaliteit.
Dit kun je verwachten:
- Een ervaren pitmaster zorgt voor de begeleiding.
- 4 uur zelf aan de bak; we helpen, maar jij gaat koken!
- Je leert alles over aansteken, temperatuur beheersen en doven van de kamado.
- Je leert over de verschillende soorten houtskool en het gebruik van rookhout.
- Tijdens de workshop maak je gebruik van de belangrijkste accessoires.
- Je gaat naar huis met nieuwe inspiratie voor heerlijke recepten.
- Een mooie middag of avond genieten van lekker eten, drinken, muziek met vrienden of collega's.
Uiteraard is er alle ruimte om al jouw vragen te stellen.
Ontvangst: 17:00 uur
Start workshop: 17:30 uur
Einde: 21:30 uur
Geen specificaties gevonden
- Gewicht 10000000